ISMERETLEN MAGYAR FESTŐ - 15 000 Ft

Termékkód: 2734388492
Látogatók: 48

15 000 Ft
Balatonfüred
ISMERETLEN MAGYAR FESTŐ - 15000 Ft - (meghosszabbítva: 2728928960) - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(201)
99.51%
Értékelés eladóként: 99.44%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.51%
Szélesség (cm): 45,5
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Ismeretlen Magyar festő a 20-ik század második feléből, olaj vászon farostra ragasztva, jelezve jobbra lent olvashatatlan, mérete 60 x 45,5 cm.

ÉLETTARTAM GARANCIA VAN ARRA, HOGY A FESTMÉNY NEM MAI HAMISÍTVÁNY!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!

MPL házhoz előre utalással 3 800 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Balatonfüred

Vásárlás - ISMERETLEN MAGYAR FESTŐ

15 000 Ft