Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) festő, grafikus "Energia Centrálisok" Olaj-farostlemezen

Képcsarnokos! Eredeti bontatlan keretében!!!

Termékkód: 2986366331
Látogatók: 9

99 000 Ft
Kikiáltási ár:
99 000 Ft
Budapest VIII. kerület
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005)  festő, grafikus Energia Centrálisok Olaj-farostlemezen Kép
Eladó: lidi68(80)
96.51%
Értékelés eladóként: 96.3%
Regisztráció időpontja: 2016.09.09.
96.51%
Termék súlya: 1.5 kg
Alkotó: Gyarnathy Tihamér
Magasság (cm): 28
Szélesség (cm): 39
Jelzett/szignózott: igen

Gyarmathy Tihamér hátul jelezve "Energia centrálisok"Olaj -farostlemezen!

Felmenőm gyüjteményéből nem vizsgáltattam hátulján képcsarnokos etikett!

Eredeti bontatlan keretében mérete: 38x 28 cm.

MPL postacsomag előre utalással 3 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VIII. kerület

Licitálás - Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) festő, grafikus "Energia Centrálisok" Olaj-farostlemezen

99 000 Ft