SCHAFER - A KÁBÍTÓSZEREK ÉS A NEMZETKÖZI BŰNTETŐJOG FELADATAI 1946 - DEDIKÁLT - 1 FT

Termékkód: 2831181062
Látogatók: 351

1 085 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
decius_a(110)
SCHAFER - A KÁBÍTÓSZEREK ÉS A NEMZETKÖZI BŰNTETŐJOG FELADATAI 1946 - DEDIKÁLT - 1 FT - (meghosszabbítva: 2823585317) - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(239)
Idő: 20. század
Kiadó: FŐVÁROSI NYOMDA RT.
Műfaj, típus: jog
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült

DR. SCHAFER ISTVÁN - A KÁBÍTÓSZEREK ÉS A NEMZETKÖZI BŰNTETŐJOG FELADATAI - DEDIKÁLT!

A PAPÍR BORÍTÁS ELŐL LESZAKADTM HÁTUL HELYENKÉNT SZAKADT, A KÖNYVTEST MEGGYENGÜLT.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL a 12. KERÜLETBEN

XA3

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Licitálás - SCHAFER - A KÁBÍTÓSZEREK ÉS A NEMZETKÖZI BŰNTETŐJOG FELADATAI 1946 - DEDIKÁLT - 1 FT

1 085 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft