BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS KÖZIGAZGATÁSI ALKALMAZOTTAINAK CÍMTÁRA 1940 - 1 FT

Termékkód: 2831181065
Látogatók: 467

501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS KÖZIGAZGATÁSI ALKALMAZOTTAINAK CÍMTÁRA 1940 - 1 FT - (meghosszabbítva: 2823938177) - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(239)
Kiadás éve: 1940
Idő: 20. század
Műfaj, típus: helytörténet
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült

SÉRÜLT BORÍTÓ. JÓ KÖZEPES ÁLLAPOTBAN

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL A 12. KERÜLETBEN

XA1

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Licitálás - BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROS KÖZIGAZGATÁSI ALKALMAZOTTAINAK CÍMTÁRA 1940 - 1 FT

501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft