MAY ERSKINE TAMÁS - AZ ANGOL PARLAMENT ÉS ELJÁRÁSA - PEST - 1861 - 1 FT

Termékkód: 2831181080
Látogatók: 500

501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MAY ERSKINE TAMÁS - AZ ANGOL PARLAMENT ÉS ELJÁRÁSA - PEST - 1861 - 1 FT - (meghosszabbítva: 2824960028) - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(239)
Kiadás éve: 1861
Idő: 19. század
Műfaj, típus: jog
Kiadó: RÁTH MÓR
Állapot: rossz állapotú

MAY ERSKINE TAMÁS - AZ ANGOL PARLAMENT ÉS ELJÁRÁSA

KIADJA RÁTH MÓR - PEST - 1861

A BORÍTÓ KOPOTT, FOLTOS.

A CÍMLAP SZAKADT, GYŰRÖDT.

A LAPOK MEGSÁRGULTAK, FOLTOSAK.

A KÖNYVTEST MEGGYENGÜLT.

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL a 12. KERÜLETBEN

XA3

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Licitálás - MAY ERSKINE TAMÁS - AZ ANGOL PARLAMENT ÉS ELJÁRÁSA - PEST - 1861 - 1 FT

501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft