GÖNDÖR FERENC - VALLOMÁSOK KÖNYVE - BÉCS 1922 - 1 FT

Termékkód: 2831181104
Látogatók: 319

555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
GÖNDÖR FERENC - VALLOMÁSOK KÖNYVE - BÉCS 1922 - 1 FT - (meghosszabbítva: 2826791771) - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(239)
Kiadás éve: 1922
Idő: 20. század
Állapot: sérült
Műfaj, típus: történelem

A CÍMLAP HIÁNYOS

JÓ KÖZEPES ÁLLAPOTBAN

EX LIBRIS + LEVÉL

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL a 12. KERÜLETBEN

XA3

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Licitálás - GÖNDÖR FERENC - VALLOMÁSOK KÖNYVE - BÉCS 1922 - 1 FT

555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft