OSSENDOWSKI FERDINAND: A SIVATAG NÉPE MUFK RITKA!!!!! 1Ft-ról

Termékkód: 2968377392
Látogatók: 71

A termék elkelt fix áron.

150 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
150 000 Ft
Siculis19(57)
3 hónap
Debrecen
OSSENDOWSKI FERDINAND: A SIVATAG NÉPE MUFK RITKA!!!!! 1Ft-ról - Aukció Kép
Eladó: akuka84(379)
Regisztráció időpontja: 2008.05.04.
Idő: 20. század
Állapot: használt, hibátlan
Műfaj, típus: útikönyv
Kötés típusa: vászonkötés

Bp. (1928.) Franklin. 246 p. 1 sztl. lev. Kiadói, aranyozott, bordó vászonkötésben. A képeken látható szép állapotban.

MPL házhoz előre utalással 1 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Debrecen
Garancia: 3 hónap

Licitálás - OSSENDOWSKI FERDINAND: A SIVATAG NÉPE MUFK RITKA!!!!! 1Ft-ról

A termék elkelt fix áron.

150 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
150 000 Ft