Biai-Föglein István (1905 - 1974) "Fészek 1961" zseniális vegyestechnika- papíron

"Fészek Klubb annó mozgalmas életéről "

Termékkód: 2981816705
Látogatók: 219

30 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Gymzoli(13)
Budapest VIII. kerület
Biai-Föglein István (1905 - 1974) Fészek 1961 zseniális vegyestechnika- papíron Kép
Eladó: lidi68(80)
96.51%
Értékelés eladóként: 96.3%
Regisztráció időpontja: 2016.09.09.
96.51%
Termék súlya: 2.5 kg
Alkotó: Biai-Föglein István
Magasság (cm): 35
Szélesség (cm): 43
Jelzett/szignózott: igen

Biai-Föglein István (1905 - 1974) "Fészek 1961" zseniális vegyestechnika- papíron!

Páratlan alkotás a Fészek Klubb annó mozgalmas nyüzsgő életéről!

Családi gyüjtemény részét képezi nem vizsgáltattam.

Reflex üveges keretben mérete: 43 x 35 cm.

MPL postacsomag előre utalással 3 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VIII. kerület

Licitálás - Biai-Föglein István (1905 - 1974) "Fészek 1961" zseniális vegyestechnika- papíron

30 800 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft