HANGULATOS NAGYBÁNYAI FESTMÉNYHEZ HASONLÓ SZÍNVILÁGÚ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,

FESTŐ:A.P.HOEHER

Termékkód: 2982051695
Látogatók: 188

7 105 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VI. kerület
HANGULATOS  NAGYBÁNYAI FESTMÉNYHEZ HASONLÓ SZÍNVILÁGÚ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY, Kép
Eladó: donika02(1275)
99.84%
Értékelés eladóként: 99.84%
99.84%
Termék súlya: 2 kg
Alkotó: A.P.HOEHER
Hordozó: vászon

KÉREM ÖNÖKET,HOGY FELELŐSÉG TUDATÁBAN LICITÁLJANAK,MERT LICITET NEM TÖRLŐK!

Mérete:

KERET: 46 x 35,5 cm

FESTMÉNY: 40 x 30 cm

Festő: A.P.HOEHER

(A művész nevének kiolvasása nem minden esetben pontos, ezért kérem önök is ellenőrizzék)

találtam még egy Nagybányai festményhez hasonló színvilágú Olaj vászon festmény

Káprázatosan jó alkotás

Részletgazdag kidolgozású

Hozzáillő nagyon szép keretben

Ajánlom!

RAKTAM FEL MÉG TÖBB SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYEKET, FALIÓRÁT,ASZTALI ÓRÁT,DÍSZTÁRGYAKAT,SZOBROKAT, VÁZÁKAT GYERTYATARTÓKAT

Franciaországból,Belgiumból és Hollandiából származnak a termékeim.

A csomagolást és a személyes átvételnél a terméket maszkban adom át.
MPL házhoz előre utalással 1 300 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál
  • Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

Licitálás - HANGULATOS NAGYBÁNYAI FESTMÉNYHEZ HASONLÓ SZÍNVILÁGÚ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,

7 105 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft