Nógrády Antal

Nodrady

Termékkód: 3000478079
Látogatók: 194

21 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Nógrády Antal - Vatera.hu Kép
Eladó: Erzsii66(13)
93.33%
Értékelés eladóként: 93.33%
Regisztráció időpontja: 2020.11.15.
93.33%
Magasság (cm): 40
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Eladasra Kínálom festmenyemet
Más futárszolgálat előre utalással 3 800 Ft /db

Licitálás - Nógrády Antal

21 100 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft