Nagy Kínai-Ázsia-Japán festett kalligráfia tekercs 371 x 30 cm Ajándék postaköltséggel.

Nagy kínai festett kalligráfia tekercs 1 ft ról.

Termékkód: 3222822212
Látogatók: 36

Kikiáltási ár
1 Ft
99 000 Ft
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szerencs
Nagy Kínai-Ázsia-Japán festett kalligráfia tekercs 371 x 30 cm Ajándék postaköltséggel. Kép
Eladó: Sheft79(1301)
Regisztráció időpontja: 2008.02.25.
Téma: kalligráfia
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: selyem

Nagy Kínai-Ázsia-Japán festett kalligráfia tekercs.

Ajándék postaköltséggel karácsonyra.

Szignózott.

Anyaga: Papír-selyem-vászon.

Méret:371X30 cm.

Köszönöm, hogy megtekintette az oldalamat.

További szép napot.

Üdv:Sheft79

MPL házhoz előre utalással 1 Ft /db
A megvásárolt termék szállítása kölcsönösen egyeztetett időpontban, általában banki átutalást követő hétfő és csütörtöki napokon kerül postára adásra, kivéve, ha azt a kedves vásárló más napon kéri. A fizetés banki átutalással, vagy ha mód van rá, személyes átvétellel történik. Postázás a Magyar posta díjnak megfelelően.

Licitálás - Nagy Kínai-Ázsia-Japán festett kalligráfia tekercs 371 x 30 cm Ajándék postaköltséggel.

Kikiáltási ár
1 Ft
99 000 Ft