Jelzett EREDETI alkotás 60x50-s grafika,. karton

Ajándék keretben,

Termékkód: 3093561059
Látogatók: 64

Kikiáltási ár
500 Ft
45 000 Ft
Jelzett  EREDETI alkotás 60x50-s grafika,. karton - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1296)
98.5%
Értékelés eladóként: 98.29%
Értékelés vevőként: 99.56%
98.5%
Technika: grafika
Szélesség (cm): 50
Jelzett/szignózott: igen

Eladó a foton látható eredeti grafika, vagy szén, szép falra akasztható állapotban, üveg alatt .

Garanciát vállalok arra, hogy az aukció tárgyát képező grafikáról valósághű, jó minőségű fotókat tettem fel, és a szerencsés vevő a fotókon látható állapotban kapja meg a festményt. (Vagy még annál szebben)

Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
MPL háztól+1120 Ft.

Licitálás - Jelzett EREDETI alkotás 60x50-s grafika,. karton

Kikiáltási ár
500 Ft
45 000 Ft