KÁDÁR BÉLA . aláírással, 22x30-s vegyes tech. karton

Ajándék keretben

Termékkód: 3053980574
Látogatók: 219

3 555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
115 000 Ft
iviczivicz(132)
KÁDÁR BÉLA . aláírással,  22x30-s vegyes tech. karton - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1281)
98.49%
Értékelés eladóként: 98.27%
Értékelés vevőként: 99.56%
98.49%
Magasság (cm): 22
Szélesség (cm): 30
Jelzett/szignózott: igen

22x30-s vegyes technika, kartonon, KÁDÁR BÉLA figurális  jelenet  Eredeti kerettel .Eredetéről nincs információm. Az eladó szerint eredeti.

Garanciát vállalok arra, is, hogy az aukció tárgyát képező festményről valósághű, jó minőségű fotókat tettem fel, és a szerencsés vevő a fotókon látható állapotban kapja meg a festményt.

Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 890 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
MPL háztól+1150 Ft.

Licitálás - KÁDÁR BÉLA . aláírással, 22x30-s vegyes tech. karton

3 555 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
115 000 Ft