Kádár János Miklós aláírással,50x60-s olajvászonra

Ajándék antik keretben

Termékkód: 3049323320
Látogatók: 316

12 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
135 000 Ft
Kádár János Miklós aláírással,50x60-s olajvászonra - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1281)
98.49%
Értékelés eladóként: 98.27%
Értékelés vevőként: 99.56%
98.49%
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

50x60-s olajvászon . SZÉLES kerettel .Eredetéről nincs információm.

KÁDÁR JÁNOS MIKLÓS BUDAPEST, 1939

KÁDÁR J. MIKLÓS

Festő, grafikus. A budapesti Képzőművészeti Főiskolán tanult. Mesterei: Pap Gyula, Bernáth Aurél és Szőnyi István. 1968-71 között Derkovits ösztöndíjas, 1985-ben római ösztöndíjat kapott. 1976-ban Munkácsy-díjjal tüntették ki. 1975-87 között a budapesti Iparművészeti Főiskolán tanított, 1988-2005 között a Magyar Képzőművészeti Egyetem tanára, 2000-től egyetemi tanár a

Kaposvári Egyetemen. 1992-98 között a MAOE elnöke volt. 1962 óta kiállító művész. Egyéni kiállítása volt 1981-ben a Műcsarnokban, 2004-ben Brüsszelben. Alkotásai megtalálhatók a Magyar Nemzeti Galériában és több hazai múzeum gyűjteményében.

  • Kádár János Miklós aláírása

Garanciát vállalok arra, is, hogy az aukció tárgyát képező festményről valósághű, jó minőségű fotókat tettem fel, és a szerencsés vevő a fotókon látható állapotban kapja meg a festményt.

Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 890 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 680 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
MPL háztól+1150 Ft.

Licitálás - Kádár János Miklós aláírással,50x60-s olajvászonra

12 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
135 000 Ft