Kárpáthy Jenő festmény gyűjteményből

Termékkód: 3067095533
Látogatók: 431

70 000 Ft
Kárpáthy Jenő festmény gyűjteményből - Vatera.hu Kép
Eladó: Suvenir(7)
Regisztráció időpontja: 2018.02.26.
Magasság (cm): 40
Szélesség (cm): 50
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kárpáthy Jenő
Hordozó: vászon

Gyűjteményből eladó a fotón látható csodálatos Kárpáthy Jenő festmény alkalmi áron.-Vételi szándék, illetve igény esetén további képeket tudok készíteni-.

Mérete: 50x40cm+ keret.

Minden eladó festményem eredeti alkotás (bevizsgáltatható), melyre garanciát vállalok.

A festmény becsértéke:

100-150e ft

A festményt nagyon gondosan csomagolva MPL-el tudom küldeni.

Kérem, nézze meg a többi eladó festményem is.

MPL házhoz előre utalással 6 000 Ft /db
Utánvétel nincs,csak előre utalás. +postaköltség

Vásárlás - Kárpáthy Jenő festmény gyűjteményből

70 000 Ft