Kárpáti Éva (1936 - ) Akt c. Képcsarnokos olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!!

Termékkód: 3110202521
Látogatók: 13
89 999 Ft
Zsámbék
Kárpáti Éva (1936 - )  Akt  c. Képcsarnokos olajfestménye  EREDETI GARANCIÁVAL !!! Kép
Eladó: artframehu(603)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kárpáti Éva
Hordozó: vászon

Mérete: Kerettel : 86x66cm  Keret nélkül 80x60cm

Vásároljon megbízható , hozzáértő kereskedőtől , a kellemetlenségek elkerülése végett.

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával !

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

MPL postacsomag előre utalással 4 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Kárpáti Éva (1936 - ) Akt c. Képcsarnokos olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!!

89 999 Ft