Katonai tányérsapkák+egyismeretlen

Katonai tányérsapkák 1 forintról

Termékkód: 3206117156
Látogatók: 196

Kikiáltási ár
1 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Heves megye, Gyöngyös
Katonai tányérsapkák+egyismeretlen - Vatera.hu Kép
Eladó: DBCOOPER(1)
Regisztráció időpontja: 2022.09.06.
Korszak: 20. század
Magyar/Külföld: magyar
55-ös méretűek.Tiszti tányérsapkák a kicsit nem ismerem.Gyakorlatilag egy emberé volt az egész.Képek szerinti állapot. M3 autópálya vonalon illetve Heves megyében személyesen is át lehet venni.Kérdezz bátran!
MPL házhoz előre utalással 2 000 Ft /db
MPL postacsomag előre utalással 2 000 Ft /db

Kérdező: Fekete600(20) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Kedves DBCOOPER!hello a bronz színű zsinoros érdekelne, eladó külön? - Fekete600 2022.10.02. 18:24:44
válasz Kedves Fekete600!Üdv!Ha nem kel el egyben akkor lehet róla szó! - DBCOOPER 2022.10.02. 20:05:00
válasz Kedves Fekete600!Üdv!Tegyen rá ajánlatot meggondolom és akkor vissza rakom külön az oldalra!Köszönöm! - DBCOOPER 2022.10.12. 06:18:09
kérdés Kedves DBCOOPER. Hello 3000ft+pk tudok adni a bronz színű zsinoros tányérsapkáért.ok? - Fekete600 2022.10.12. 09:57:04
Kérdező: kutyaur20(2) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy meg van e a termék? Mennyi lenne az ára egybe? - kutyaur20 2022.10.10. 21:59:09
válasz Kedves kutyaur20!Üdv!Tegyen egy korrekt ajánlatot az egészre és felrakom annyiért üsse le .És az öné! - DBCOOPER 2022.10.11. 20:17:12
kérdés Kedves DBCOOPER! Üdvözlöm. Ha 7000ft jó, akkor vinném. - kutyaur20 2022.10.13. 21:47:16

Licitálás - Katonai tányérsapkák+egyismeretlen

Kikiáltási ár
1 Ft