Komlóssy olaj-vászon tájkép festmény

Termékkód: 3129007175
Látogatók: 1
45 000 Ft
Budapest VII. kerület
Komlóssy olaj-vászon tájkép festmény (meghosszabbítva: 3121941635) - Vatera.hu Kép
Eladó: paksaantik(3554)
99.72%
Értékelés eladóként: 99.72%
Regisztráció időpontja: 2015.08.17.
99.72%
Hordozó: fa
Jelzett/szignózott: igen

Köszöntöm oldalamon !

Jelen aukción Komlóssy festményt kínálok eladásra !

35,5x49,5 cm, 22,5x36,5 cm

További hasonló tételek kínálatomban !

A fényképek az adott tárgyról készültek , a képeken szereplő állapotban vannak !

Kérem a kedves vásárlót , hogy akkor üsse le az aukciót , ha 1 héten belül rendezi az adás-vételt !

A vásárlást követő 20. napon értékelésemet elkészítem !

Kérem nézze meg további kínálatomat, vásárlás előtt minden esetben tekintse meg az ismerj meg / bemutatkozó oldalt, ahol feltüntetem az átvételi és postázási lehetőségeket!

(171125)

MPL házhoz előre utalással 1 480 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VII. kerület - Átvétel az ismerj meg oldalon rögzítettek szerint !
Kérem olvassa el az ismerj meg oldalt minden esetben vásárlás / licitálás előtt ! Minden eladott termékről számlát , nyugtát állítok ki !

Vásárlás - Komlóssy olaj-vászon tájkép festmény

45 000 Ft