Lelkes András (1943 - 2009) Pihenő c.festménye 120x100cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

Termékkód: 3110202500
Látogatók: 24
80 999 Ft
Zsámbék
Lelkes András (1943 - 2009)  Pihenő c.festménye 120x100cm  EREDETI GARANCIÁVAL !!! Kép
Eladó: artframehu(603)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Technika: Olajtempera
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Lelkes András
Hordozó: vászon

Mérete: Kerettel : 120x100cm  Keret nélkül 100x90cm

Csak személyes átvétel a mérete miatt !!!!

Vásároljon megbízható , hozzáértő kereskedőtől , a kellemetlenségek elkerülése végett.

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával !

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges ezt a terméket postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Lelkes András (1943 - 2009) Pihenő c.festménye 120x100cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

80 999 Ft