Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik

Termékkód: 3040268204
Látogatók: 0
2 500 Ft
Ha egyszerre minimum 50 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Pest megye, Fót
Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik (meghosszabbítva: 3033107375) - Vatera.hu Kép
Eladó: BruceUrfi(1271)
99.46%
Értékelés eladóként: 99.43%
Értékelés vevőként: 99.57%
Regisztráció időpontja: 2014.10.19.
99.46%
Kiadás éve: 1925
Idő: 20. század
Műfaj, típus: ismeretterjesztő
Szerző: Lengyel miklós
Kiadó: Pantheon
Kötés típusa: vászonkötés

 Egy igazi ismeretterjesztő könyv.A három kötet egybekötve,Mühlbeck Károly rajzaival.

Ha egyszerre minimum 50 000 értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Csak DPD szállítás van megadva, ami 2019 november 22-től nem elérhető a Vaterán. Kérjük egyeztess a partnerrel! Ingyenes

Vásárlás - Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik

2 500 Ft