Utolsó mentés: Dec.03 14:20:12 CET

12 db termék
Csak ezeket mutassa: tubarozsa_2010 eladótól
tubarozsa_2010

Szignált alkotás EREDETI 50x70 olajvászon3108987026
Ajándék antik keretben
9 010-2021-12-05 21:15:00

Nagybányai alkotás, a keret és a kép is!,40x35-s a...3108983348
Ajándék antik keretben,
12 611-2021-12-05 21:29:00

Lányok a templom kertben, EREDETI 60x80 olajvászon3108989147
Ajándék keretben
3 002-2021-12-05 21:35:00

Szignált alkotás EREDETI 45x88 olaj farost3108557954
ajándék kerettel,
4 511-2021-12-05 21:10:00

Bakányi Gyula alkotása,EREDETI,24x18-as akvarell, ...3109330256
Ajándék antik keretben
1 501-2021-12-05 21:19:00

KÁROLYI ANDRÁS EREDETI alkotása 70x50-s vegyes te...3112527554
Karácsonyi ajándéknak is
kiváló!!!!
1 501-2021-12-12 21:29:00

Német J. alkotása, EREDETI 60x80 olajvászon3108557825
Egy ajándék kerettel,
1 501-2021-12-05 21:40:00

Ismeretlen aláírással ,34x28-s olajvásznon3110467013
Ajándék keretben,
1 501-2021-12-05 21:38:00

Bakányi Gyula alkotása,EREDETI,24x18-as akvarell, ...3112562981
Ajándék antik keretben
1-2021-12-12 21:19:00

KÁROLYI ANDRÁS "Testörvény" EREDETI alkotása 70x5...3112562381
Karácsonyi ajándéknak is
kiváló!!!!
1-2021-12-12 21:29:00

Wágner Géza alkotása, EREDETI 60x80 olaj faroston3108557174
Egy ajándék kerettel,
3 002-2021-12-05 21:39:00

Wágner Géza alkotása, EREDETI 60x80 olaj faroston3108557036
keret ajándék.
5 000-2021-12-05 21:39:00
Alkuképes irányár