MARKAZIT KÖVEKKEL KIRAKOTT EZÜST KARKÖTŐ ÉS KITŰZŐK

Termékkód: 3206467187
Látogatók: 8

40 000 Ft
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
Pécs
MARKAZIT KÖVEKKEL KIRAKOTT EZÜST KARKÖTŐ ÉS KITŰZŐK (meghosszabbítva: 3200511869) - Vatera.hu Kép
Eladó: ermi55(611)
Regisztráció időpontja: 2008.02.12.
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Kinek: női

MARKAZIT KÖVEKKEL KIRAKOTT EZÜST KARKÖTŐ ÉS KITŰZŐK (2 DB)

FÉMJELZÉSE 835 -ÖS EZÜST, 1966 -TÓL KÉSZÜLT.

Licitet nem törlök !

Köszönöm, hogy benéztél!

Minden esetlegesen felmerülő kérdésre válaszolok !

MPL házhoz előre utalással 800 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Pécs

Licitálás - MARKAZIT KÖVEKKEL KIRAKOTT EZÜST KARKÖTŐ ÉS KITŰZŐK

40 000 Ft