Markó Endre: "Part Mellett" - olajfestmény

Termékkód: 3122807111
Látogatók: 21
25 000 Ft
Budapest XIV. kerület
Markó Endre: Part Mellett - olajfestmény (meghosszabbítva: 3115026170) - Vatera.hu Kép
Eladó: merchantvs(905)
Regisztráció időpontja: 2013.08.27.
Magasság (cm): 51
Szélesség (cm): 65
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Markó Endre
Hordozó: vászon

Képkeret: 65 x 51 cm

 A kép maga 37 x 56 cm

Magyar Nemzeti Galéria által bevizsgálva, lásd hátulja

A képen látható állapotban.

Igyekeztem minden fontos jellemzőt leírni, ha mégis felmerül valami kérdés, várom.

Mivel 10 nap elegendő kell, hogy legyen az adás-vétel rendezésére, a 11 napon automatikusan negatívval értékelem azt, aki nem rendezte az adás-vételt.

Nem telefonálgatok senki után sem és nem fogok többször levelet írogatni sem!

Kapcsolattartás email-en keresztül, telefonon ritkán vagyok elérhető, ezért kérem, hogy elsődlegesen email-en egyeztessünk.

Kérem, hogy a nyertes közölje a postázási címet vagy email-en, vagy az utálási adatoknál, mert enélkül nem tudom küldeni a tételt.

Az licitáljon, aki ezeket a feltételeket be is tartja!

Köszönöm, hogy végigolvastad!

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIV. kerület

Vásárlás - Markó Endre: "Part Mellett" - olajfestmény

25 000 Ft