MCP festmény.

Termékkód: 3191478464
Látogatók: 118

19 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
MCP festmény. - Vatera.hu Kép
Eladó: Minke81(177)
Regisztráció időpontja: 2012.06.29.
Jelzett/szignózott: igen

MCP. festmény eladó

Mérete: 46x36cm, kerettel 53x43cm.

Jelezve balra lent.

Hátoldalán felirat látható.

A festmény hagyatékból származik, előéletét nem ismerem, ezért 1 ft-ról garancia nélkül kerül eladásra.

Mindenkit megkérek arra, hogy csak akkor licitáljanak, ha az adásvételt teljesíteni is tudják!

Ha a termékkel kapcsolatban kérdésük van nyugodtan tegyék fel szívesen válaszolok.

Sikeres licitet mindenkinek!

MPL postacsomag előre utalással 2 300 Ft /db

Licitálás - MCP festmény.

19 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft