Mende Gusztáv, Sopron - akvarell festmény

Termékkód: 3122299019
Látogatók: 11

27 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással
Győr-Moson-Sopron megye, Sopron
Mende Gusztáv, Sopron - akvarell festmény (meghosszabbítva: 3114978770) - Vatera.hu Kép
Eladó: akva730(280)
99.3%
Értékelés eladóként: 99.5%
Értékelés vevőként: 98.77%
Regisztráció időpontja: 2010.05.03.
99.3%
Magasság (cm): 27
Szélesség (cm): 36
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Mende Gusztáv

Ajánlott levél előre utalással 500 Ft /db

Vásárlás - Mende Gusztáv, Sopron - akvarell festmény

27 000 Ft