MÉRETES XVIII. Század vége XIX. 100 az elejéből való tanyasi emberek életképe,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,

Hozzáillő antik arany színű keretben

Termékkód: 3030959963
Látogatók: 1141

12 410 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
palastig(689)
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VI. kerület
MÉRETES XVIII. Század vége XIX. 100 az elejéből való tanyasi emberek életképe,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY, Kép
Eladó: donika02(1541)
99.87%
Értékelés eladóként: 99.87%
99.87%
Termék súlya: 4 kg
Hordozó: vászon

KÉREM ÖNÖKET,HOGY FELELŐSÉG TUDATÁBAN LICITÁLJANAK,MERT LICITET NEM TÖRLŐK!!!

KÉREM TEKINTSE MEG AZ OLDALAM,MERT HETENTE TÖBB 10 DARAB FESTMÉNYT ÉS EGYÉB SZEBBNÉL SZEBB TÁRGYAKAT RAKOK FEL.

A CSOMAG SZÁLLITÁS ZAVARTALANUL MŰKÖDIK.

Méret:

KERET: 63,5 x 52 cm

FESTMÉNY: 56 x 44,5 cm

Festő:   ismeretlen festő

A festő nevének kiolvasása nem minden esetben pontos, ezért kérem önök is ellenőrizzék.

Olaj vászon festmény

Méretes XVIII.Század vége XIX.Század elejéből való tanyasi emberek életképe

Munka utáni teheneket terelő családról

Festmény több 10 évvel ezelőtt restaurálták de elől nem lehet észrevenni

Muzeális ámulatba ejtő alkotás

Hozzáillő Antal antik arany színű keretben

GLS futár

Ajánlom!

RAKTAM FEL MÉG TÖBB SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYEKET, FALIÓRÁT,ASZTALI ÓRÁT,DÍSZTÁRGYAKAT,SZOBROKAT, VÁZÁKAT GYERTYATARTÓKAT

Franciaországból,Belgiumból és Hollandiából származnak a termékeim.

A csomagolást és a személyes átvételnél a terméket maszkban adom át.

MPL házhoz előre utalással 1 950 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál
  • Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

Licitálás - MÉRETES XVIII. Század vége XIX. 100 az elejéből való tanyasi emberek életképe,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,

12 410 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft