Mesterházy Dénes - falusi udvar olajfestmény

Termékkód: 3098220962
Látogatók: 67

28 000 Ft
Pécs
Mesterházy Dénes - falusi udvar olajfestmény - Vatera.hu Kép
Eladó: zsuukka(33)
97.14%
Értékelés eladóként: 96.3%
Regisztráció időpontja: 2010.07.29.
97.14%
Szélesség (cm): 32
Magasság (cm): 41
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Mesterházy Dénes
Hordozó: vászon

Eladó egy Mesterházy Dénes falusi udvar témájú olajfestmény. A festék repedezett, de hibátlan. A keret több helyen lepattogzott.

Jelzés: jl. Mesterházy D.

Keretméret: 40, 5 x 50 x 2, 5 cm.

Vászonméret: 32 x 41 cm.

Mesterházy Dénes festőművész (1900 - 1949)

Átvehető Pécsett vagy postázom. A postaköltségről kérem, érdeklődjön vásárlás előtt.

Minden kérdésre válaszolok.
Személyes átvétel 0 Ft /db Pécs
Átvehető Pécsett, előre megbeszélt helyen és időpontban vagy postázom a vételár előre utalásával.

Vásárlás - Mesterházy Dénes - falusi udvar olajfestmény

28 000 Ft