Molnár C Pál - Női portré - gyönyörű, nagyméretű antik olajfestmény - 1 Ft! Nmá!

Termékkód: 3204079067
Látogatók: 248

26 689 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
129 000 Ft
tarokk21(12)
MPL postacsomag előre utalással
Fejér megye
Molnár C Pál - Női portré - gyönyörű, nagyméretű antik olajfestmény - 1 Ft! Nmá! Kép
Eladó: elestepe(359)
99.72%
Értékelés eladóként: 99.72%
Regisztráció időpontja: 2020.03.22.
99.72%
Termék súlya: 2.8 kg
Festő neve: MCP
Hordozó: vászon

Molnár C Pál - Női portré, - gyönyörű antik olajfestmény, vászon hordozón, csodás antik keretben, a keret szélein sérülések. Padláslelet! A festmény valószínűleg évtizedekig kallódhatott egy vidéki ház padlásán, ez látszik is az alkotáson, kissé kopottas, de gyönyörű! Jelzés található a festményen, jobb oldalon, lent. A festmény teljes keretezett mérete : 73,5 x 49,5 cm.

Kérem a tisztelt vásárlót, hogy az aukció lejárata után 5 napon belül legyen kedves rendezni a vételárat, köszönöm.

Szállítási költség : 3500 ft.

A festmény hagyatéki felvásárlásból származik, mivel sem időm, sem pénztárcám nem teszi lehetővé, hogy szakértői vizsgálatnak vessem alá tárgyaimat, így szinte azonnal a megvásárlásuk után, aukcióra bocsátom őket, ezért szakértői véleménnyel nem rendelkeznek, kérem ennek tudatában licitáljanak.
MPL postacsomag előre utalással 3 500 Ft /db

Licitálás - Molnár C Pál - Női portré - gyönyörű, nagyméretű antik olajfestmény - 1 Ft! Nmá!

26 689 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
129 000 Ft