NAGAART Kettesben 30x40cm olajfestmény

Termékkód: 3064540568
Látogatók: 17

10 000 Ft
Bács-Kiskun megye, Jánoshalma
NAGAART Kettesben 30x40cm olajfestmény (meghosszabbítva: 3053699261) - Vatera.hu Kép
Eladó: nagaart(90)
Regisztráció időpontja: 2013.01.31.
Magasság (cm): 30
Szélesség (cm): 40
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Obermayer Andrea

*nagaart *

 "Egy festmény mindig értéket képvisel,

és szemet-lelket gyönyörködtet"

Certifikációval ellátott olajfestmény eladó!

mérete: 30x40cm

Címe: Kettesben

keret nélkül eladó!

Igény esetén a keretezésben tudok segíteni!

Nem kereskedelmi célú link Obermayer Andreáról:

https://budapestaukcio.hu/obermayer-andrea/list

ÉRDEMES A TÖBBI ELADÓ TERMÉKEMET IS MEGNÉZNI!
MPL házhoz előre utalással 1 735 Ft /db
Mindent nagyon alaposan csomagolok! Még sosem volt panasz, vagy sérülés a feladott termékeimnél.

Vásárlás - NAGAART Kettesben 30x40cm olajfestmény

10 000 Ft