NOEL P.:VIHAR ELŐL MENEKÜLŐ MÉNES.HATALMAS ,IMPOZÁNS,BONTATLAN OLAJ-VÁSZON,SZÉP ANTIK KERETBEN.

Termékkód: 3085337975
Látogatók: 60

12 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
24 000 Ft
NOEL P.:VIHAR ELŐL MENEKÜLŐ MÉNES.HATALMAS ,IMPOZÁNS,BONTATLAN OLAJ-VÁSZON,SZÉP ANTIK KERETBEN. Kép
Eladó: koszegkovacs(514)
99.61%
Értékelés eladóként: 99.46%
99.61%
Termék súlya: 4 kg
Magasság (cm): 66
Szélesség (cm): 86
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: NOEL P.
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK NOEL P.JELZÉSSEL EGY HATALMAS,IMPOZÁNS,RENDKÍVÜL HANGULATOS OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY JÓ ÁLLAPOTÚ,SZÉP ANTIK KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ! KÉREM,TEKINTSEMEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 2 600 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Kőszeg
SZÁLLÍTÁSI GARANCIÁT CSAK MPL FUTÁR VÁLASZTÁSA ESETÉN VÁLLALOK!!!

Licitálás - NOEL P.:VIHAR ELŐL MENEKÜLŐ MÉNES.HATALMAS ,IMPOZÁNS,BONTATLAN OLAJ-VÁSZON,SZÉP ANTIK KERETBEN.

12 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
24 000 Ft