O.NANSEN:HALÁSZBÁRKÁK A TENGEREN 80x99cm!!!

Termékkód: 3122538443
Látogatók: 23

129 900 Ft
Szántód
O.NANSEN:HALÁSZBÁRKÁK A TENGEREN 80x99cm!!! (meghosszabbítva: 3115319924) - Vatera.hu Kép
Eladó: h.csaba1(657)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.84%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.85%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

20.SZ. ELSŐ FELE,OLAJ VÁSZON,JELEZVE JOBBRA LENT:O.NANSEN

EREDETI,JÓ ÁLLAPOTÚ FESTMÉNY,SZÉP,JÓ ÁLLAPOTÚ KORABELI BLONDEL KERETÉBEN.

MÉRETE KERETTEL:80x99cm

A KÉP MÉRETE:60x80cm

CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!!!

Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.
SZÁLLÍTÁSI ÉS FIZETÉSI FELTÉTELEK: -SZEMÉLYES ÁTVÉTEL SZÁNTÓDON,TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN. -POSTAI CSOMAGKÉNT,UTALÁS UTÁN,(ÉRTÉK ÉS IDŐ GARANTÁLT,TÖRÉKENY CSOMAGKÉNT). ÁRAK: A MINDENKORI AKTUÁLIS POSTAI DÍJSZABÁS SZERINT. FUTÁRCÉGGEL NEM DOLGOZOM!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN MEGÉRTÉSÜKET. BÚTOROKAT CSAK SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI,NEM POSTÁZOM!! KISADÓZÓ-KATÁS KERESKEDŐ,BLOKK A TERMÉK MELLETT.

Vásárlás - O.NANSEN:HALÁSZBÁRKÁK A TENGEREN 80x99cm!!!

129 900 Ft