ÓKORI JELENET: KATONÁK ÜDVÖZLÉSE HATALMAS,ANTIK OLAJ-VÁSZON,DÍSZES,ÚJ KERETBEN.

Termékkód: 3110422178
Látogatók: 65

12 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
32 000 Ft
ÓKORI JELENET: KATONÁK ÜDVÖZLÉSE HATALMAS,ANTIK OLAJ-VÁSZON,DÍSZES,ÚJ KERETBEN. Kép
Eladó: koszegkovacs(518)
99.62%
Értékelés eladóként: 99.46%
99.62%
Termék súlya: 4 kg
Magasság (cm): 63
Szélesség (cm): 83
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK HP JELZÉSSE EGY 100 ÉV KÖRÜLI,ÓKORI JELENETET  ÁBRÁZOLÓ,VASTAG ZSÁKVÁSZONRA KÉSZÜLT ANTIK OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY JÓ ÁLLAPOTÚ,DÍSZES ÚJ KERETET KAPOTT.AZONNAL FARA TEHETŐ!!! KÉREM,TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!!
MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Kőszeg

Licitálás - ÓKORI JELENET: KATONÁK ÜDVÖZLÉSE HATALMAS,ANTIK OLAJ-VÁSZON,DÍSZES,ÚJ KERETBEN.

12 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
32 000 Ft