Olajvászon festmény /Püspöky M/

Termékkód: 3110817230
Látogatók: 13
8 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Csongrád-Csanád megye, Szeged
Olajvászon festmény /Püspöky M/ (meghosszabbítva: 3107831780) - Vatera.hu Kép
Eladó: solet888(115)
Regisztráció időpontja: 2012.10.22.
Magasság (cm): 50
Szélesség (cm): 71
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Püspöky Mihály
Hordozó: vászon
Keret nélküli a festmény.
MPL postacsomag előre utalással 2 500 Ft /db

Vásárlás - Olajvászon festmény /Püspöky M/

8 000 Ft