Olasz antik festmény (Italo Giordani )

Termékkód: 3093061256
Látogatók: 4

Kikiáltási ár
250 000 Ft
Olasz antik festmény (Italo Giordani ) (meghosszabbítva: 3084705770) - Vatera.hu Kép
Eladó: ClassyartHome(2)
Regisztráció időpontja: 2020.12.18.
Szélesség (cm): 120
Magasság (cm): 59
Festő neve: Italo Giordani
Állapot: sérült
Hordozó: vászon

Italo Giordani(1882-1956) olasz festőművész olajképe.

A festmény méretei: 59cm x 120cm. A keret 5cm szélességű.

Megegyezés szerint az eredetiségvizsgálatot megvétel esetén elvégeztetem.

Tisztelt Érdeklődő!

Kérem tekintse át kínálatom többi darabját is, amelyeket az eladó további termékei opcióra kattintva talál.

MPL házhoz előre utalással 1 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület

Licitálás - Olasz antik festmény (Italo Giordani )

Kikiáltási ár
250 000 Ft