OLGYAI FERENC:TISZAI TÁJ 91x111cm!!!!

Termékkód: 3122488145
Látogatók: 17

159 900 Ft
Szántód
OLGYAI FERENC:TISZAI TÁJ    91x111cm!!!! (meghosszabbítva: 3115032479) - Vatera.hu Kép
Eladó: h.csaba1(657)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.84%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.85%
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Olgyai Ferenc
Hordozó: vászon

OLAJ,VÁSZON,JELEZVE BALRA LENT ÉS A KERETEN JOBBRA LENT.

JÓ ÁLLAPOTÚ FESTMÉNY,SZÉP SZÍNEKKEL.

CSODÁLATOS SZÉLES, JÓ ÁLLAPOTÚ, KISSÉ PATINÁS, BLONDEL KERETÉBEN.

A KERET BAL FELSŐ SARKÁN PICI SÉRÜLÉS,NEM ZAVARÓ.

MÉRETE KERETTEL:91x111cm

A KÉP MÉRETE:60x80cm

CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!!!!

Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.
SZÁLLÍTÁSI ÉS FIZETÉSI FELTÉTELEK: -SZEMÉLYES ÁTVÉTEL SZÁNTÓDON,TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN. -POSTAI CSOMAGKÉNT,UTALÁS UTÁN,(ÉRTÉK ÉS IDŐ GARANTÁLT,TÖRÉKENY CSOMAGKÉNT). ÁRAK: A MINDENKORI AKTUÁLIS POSTAI DÍJSZABÁS SZERINT. FUTÁRCÉGGEL NEM DOLGOZOM!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN MEGÉRTÉSÜKET. BÚTOROKAT CSAK SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI,NEM POSTÁZOM!! KISADÓZÓ-KATÁS KERESKEDŐ,BLOKK A TERMÉK MELLETT.

Vásárlás - OLGYAI FERENC:TISZAI TÁJ 91x111cm!!!!

159 900 Ft