ÖVCSAT (211219)

Termékkód: 3203022698
Látogatók: 19

10 500 Ft
Kikiáltási ár:
10 500 Ft
Balatoncsicsó
ÖVCSAT (211219) (meghosszabbítva: 3196660772) - Vatera.hu Kép
Eladó: Úri(2536)
99.92%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2005.11.22.
99.92%
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: nem
Kinek: női
Anyag: réz
Historizáló női övcsat. Nagy méret: 6,9 x 5,9 cm.

Anyaga réz, aranyozott, foglalt smaragdzöld szintetikus kövekkel.

  Híjazott ellendarabja hiányzik. Mivel takarásban van, könnyen, akár más anyagból is pótolható.

MPL postacsomag előre utalással 2 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Balatoncsicsó - csak előre egyeztetett időpontban
-Küldeményeket, csak a Magyar Postával tudom továbbítani! -A terméklapon feltüntetett postai tarifák, tájékoztató jellegűek. -UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK CSOMAGOT! -Külön igényeket, mely plusz költséget jelent: értékbiztosított, elsőbbségi, törékeny stb. a vásárló előzetes kérésére teljesítem. -A lehető legbiztonságosabban csomagolom a tárgyat, tárgyakat. Ennek ellenére a küldeményben keletkezett károkért csak a posta felelősségvállalása a mérvadó.

Licitálás - ÖVCSAT (211219)

10 500 Ft