Persian Antal monumentális Biedermeier festménye! 115x160cm!!!

Termékkód: 3119402867
Látogatók: 21

799 000 Ft
Fonyód
Persian Antal monumentális Biedermeier festménye! 115x160cm!!! Kép
Eladó: ftibor7(564)
99.3%
Értékelés eladóként: 99.24%
Regisztráció időpontja: 2004.09.05.
99.3%
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Persian Antal
Hordozó: vászon

Hagyatékból eladó egy antik XIX. századi monumentális Biedermeier romantikus tájkép. Olaj vászon. Eredeti antik keretében. Teljes mérete kerettel 115x160cm. Szűz érintetlen eredeti koránqk megfelelő állapotban!
Személyes átvétel 0 Ft /db Fonyód

Vásárlás - Persian Antal monumentális Biedermeier festménye! 115x160cm!!!

799 000 Ft