Régi ezüst karkötő amazonit kövekkel.

Termékkód: 3168618575
Látogatók: 61
59 990 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
1 év
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XII. kerület
Régi ezüst karkötő amazonit kövekkel. - Vatera.hu Kép
Eladó: Argentum(1683)
99.82%
Értékelés eladóként: 99.82%
Regisztráció időpontja: 2015.08.09.
99.82%
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: nem
Kinek: női

Aukció leírása:

Régi ezüst karkötő amazonit kövekkel-

Nagyon régi ékszer, a kapcson is látszik.

Nem fémjelzett ezüst.

19cm hosszú, 30mm széles, 51,2 gramm.

Szép, áttetsző amazonit kövek.

Díjmentes tisztítás és polírozás.

Figyelem!

Több termék vásárlása esetén kedvezmény!

Ajánlott levél előre utalással 660 Ft /db
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 700 Ft /db
MPL postacsomag előre utalással 1 850 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XII. kerület

Garancia: 1 év
A Vevő vállalja,hogy az aukció megnyerése utáni 7 napon belül átveszi a terméket vagy utalja az árát. FONTOS!!! 10.000Ft felett CSAK ajánlott elsőbbséggel,18.000Ft felett CSAK érték biztosítva postázok! FONTOS!2017.01.01-től változott a sima/ajánlott/elsőbbségi küldemények feladása.A küldemény borítékba csomagolva NEM HALADHATJA MEG a 2,4 cm magasságot.Amennyiben meghaladja,CSAK CSOMAGKÉNT lehet kézbesíteni,melynek díja 1850 Ft. Több tételnél egyeztessünk postaköltséget.

Vásárlás - Régi ezüst karkötő amazonit kövekkel.

59 990 Ft