Régi olajfestmény tájkép, jelzett, vászon.

Termékkód: 3122981018
Látogatók: 55
22 500 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Baja
Régi olajfestmény tájkép, jelzett, vászon. (meghosszabbítva: 3115431074) - Vatera.hu Kép
Eladó: mayaaa_a(2696)
99.78%
Értékelés eladóként: 99.77%
Regisztráció időpontja: 2007.12.29.
99.78%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Régi olajfestmény jelzett bal alsó sarok.Keret enyhén sérült. 60,5x50,5 cm, 50x40 cm.Képszerinti állapotban.Postázás a mindenkori érvénybenlévő díjtáblázat szerint.Eredetiségre garanciát vállalok.
MPL házhoz előre utalással 1 630 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 510 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Baja

Vásárlás - Régi olajfestmény tájkép, jelzett, vászon.

22 500 Ft