Remsey Jenő György (1885 - 1980) Erdei kunyhó c . olajfestménye 1935-ből Eredeti Garanciával !

Eredeti Garanciával !!!

Termékkód: 3082487018
Látogatók: 35
199 999 Ft
Zsámbék
Remsey Jenő György (1885 - 1980)   Erdei kunyhó c . olajfestménye 1935-ből Eredeti Garanciával ! Kép
Eladó: artframehu(599)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Remsey Jenő
Hordozó: vászon

Mérete:Kerettel : 80x60cm keret nélkül : 70x50cm

Vásároljon megbízható , hozzáértő kereskedőtől , a kellemetlenségek elkerülése végett.

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával !

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

MPL postacsomag előre utalással 4 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Remsey Jenő György (1885 - 1980) Erdei kunyhó c . olajfestménye 1935-ből Eredeti Garanciával !

199 999 Ft