Rendkívüli antik ezüst karperec ereklyetartóval.

Termékkód: 3160231145
Megfigyelők: 3
Látogatók: 102
109 990 Ft
Budapest XVI. kerület
Rendkívüli antik ezüst karperec ereklyetartóval. - Vatera.hu Kép
Eladó: Argentum(1677)
99.82%
Értékelés eladóként: 99.82%
Regisztráció időpontja: 2015.08.09.
99.82%
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Kinek: női

Aukció leírása:

13 latos fémjel, azonosítandó mesterjegy.

Úgy gondolom igazi ritkaság.

Nemesi koronás, monogramos fej, mely levehető, alá emlék, vagy akár pénzérmék is tehetőek.

Kézzel vésett, cizellált virágos díszítés.

Masszív, hibátlan ékszer.

Szakszerűen tisztított, enyhén polírozott állapotban.

35mm széles fejrész, 51x45mm belső átmérő, 45 gramm.

Rendkívül vékony csuklóra való!

Figyelem!

Több termék vásárlása esetén kedvezmény!

MPL postacsomag előre utalással 4 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XVI. kerület

Vásárlás - Rendkívüli antik ezüst karperec ereklyetartóval.

109 990 Ft