Reuter Ágoston (1893-1966) Tabán Hadnagy utca 1925 olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

Termékkód: 3110202557
Látogatók: 9
125 999 Ft
Zsámbék
Reuter Ágoston (1893-1966) Tabán Hadnagy utca 1925  olajfestménye 100x80cm  EREDETI GARANCIÁVAL !!! Kép
Eladó: artframehu(603)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Reuter Ágoston
Hordozó: vászon

Mérete:Kerettel : 100x80cm  Keret nélkül 80x60cm

Vásároljon megbízható , hozzáértő kereskedőtől , a kellemetlenségek elkerülése végett.

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával !

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet!

MPL postacsomag előre utalással 5 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Reuter Ágoston (1893-1966) Tabán Hadnagy utca 1925 olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL !!!

125 999 Ft