RITKASÁG!!! TSCHALIJ: FALUSI "KIOSZTOM "JELENET,DNYEPROPETROWSZKBÓL,1941-BŐL

Termékkód: 3112237142
Látogatók: 115

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft
RITKASÁG!!! TSCHALIJ: FALUSI KIOSZTOM JELENET,DNYEPROPETROWSZKBÓL,1941-BŐL Kép
Eladó: koszegkovacs(518)
99.62%
Értékelés eladóként: 99.46%
99.62%
Termék súlya: 5 kg
Hordozó: Kasírozott vászon
Magasság (cm): 75
Szélesség (cm): 95
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: TSCHALIJ
ELADÁSRA KÍNÁLOK EGY IGAZI RITKASÁGOT!!! A FESTMÉNY 1941-BEN KÉSZÜLT DNYiPROPETROVSZKBAN,(UKRAJNA)FESTŐ:TSCHALIJ. GYÖNYÖRŰ,HATALMAS,KÜLÖNLEGES!!! DÍSZES KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ!!! KÉREM,TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!
MPL házhoz előre utalással 3 200 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Kőszeg

Licitálás - RITKASÁG!!! TSCHALIJ: FALUSI "KIOSZTOM "JELENET,DNYEPROPETROWSZKBÓL,1941-BŐL

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft