Sven Hedin - A vándorló tó 1-2 - MFTK - Útleírás - HIBÁTLAN PÉLDÁNY +++++

Termékkód: 3206657165
Látogatók: 135

22 800 Ft

Kikiáltási ár
5 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest XVI. kerület
Sven Hedin - A vándorló tó 1-2 - MFTK - Útleírás - HIBÁTLAN PÉLDÁNY +++++ Kép
Eladó: Matelajos(172)
98.31%
Értékelés eladóként: 97.92%
Értékelés vevőként: 98.75%
Regisztráció időpontja: 2006.10.31.
98.31%
Sven Hedin
A vándorló tó

Franklin-Társulat

Termék súlya: 1 kg
Idő: 18. század vagy előtti
Kiadás éve: 1940
Kötés típusa: vászonkötés
Sven Hedin - A vándorló tó 1-2

A Magyar földrajzi társaság könyvtára - MFTK - egyik gyönyörű állapotú példánya.

Ilyen állapotban nagyon ritka!

A ritkábbik két kötetbe kötött változat (általában egykötetes változatban fordul elő).

Franklin, 1940

Kiadói fesett és aranyozott vászon kötésben, teljesen újszerű gyűjteményi példányok.

29 + 27képpel, 144p + 145-291p + 1térkép

Egyéb MFTK és régi könyveket is töltöttem fel termékeim közé.

Személyes átvétel Bp. 16.kerületben vagy postai csomagként illetve foxpost csomagautomatával. csomagként illetve Foxpost csomagautomatával.
MPL postacsomag előre utalással 1 510 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XVI. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 999 Ft /db

Licitálás - Sven Hedin - A vándorló tó 1-2 - MFTK - Útleírás - HIBÁTLAN PÉLDÁNY +++++

22 800 Ft

Kikiáltási ár
5 000 Ft