Szepesi Kuszka Jenő Hegyvidéki táj

Termékkód: 3108572591
Látogatók: 6
485 000 Ft
6 hónap
Szeged
Szepesi Kuszka Jenő Hegyvidéki  táj (meghosszabbítva: 3098620343) - Vatera.hu Kép
Eladó: hoelpo(635)
99.53%
Értékelés eladóként: 99.64%
Értékelés vevőként: 98.91%
Regisztráció időpontja: 2006.03.22.
99.53%
Szélesség (cm): 123
Magasság (cm): 83
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Szepesi Kuszka Jenő
Hordozó: vászon
Szepesi Kuszka Jenő Igló 1885 - 1936 Hegyvidéki  tájképe   olaj vászon kép jelzés jobbra  lent magassága 60 cm Szélessége  100 cm kerettel 83 x 123cm Garantáltan eredeti Átvétel akármelyik Müértő galéria előtt  Hibátlan.  !!!
MPL postacsomag előre utalással 4 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szeged
Garancia: 6 hónap
Garancia személyes átadásig

Vásárlás - Szepesi Kuszka Jenő Hegyvidéki táj

485 000 Ft