szignózott festmény farostlemezen

Termékkód: 3108122948
Látogatók: 7
2 500 Ft
Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
  • Budapest IX. kerület
  • Budapest XVI. kerület
szignózott festmény farostlemezen (meghosszabbítva: 3098971826) - Vatera.hu Kép
Eladó: Pildinyo(278)
99.64%
Értékelés vevőként: 50%
Regisztráció időpontja: 2015.08.16.
99.64%
Magasság (cm): 22,5
Szélesség (cm): 27
Jelzett/szignózott: igen
Állapot: sérült
Szignózott festmény farostlemezen, keret nélkül. Szélei több helyen sérültek, a kép maga is néhol lepattogzott, de még így is mutatós darab. Mérete: 27*22,5 cm
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest IX. kerület
  • Budapest XVI. kerület

Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 899 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 1 499 Ft /db

Vásárlás - szignózott festmény farostlemezen

2 500 Ft