Sznopek alkotása, EREDETI 60x80 olajvászon

Egy ajándék kerettel,

Termékkód: 3081544466
Látogatók: 49

3 003 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
95 000 Ft
rozsdas62(316)
Sznopek alkotása, EREDETI 60x80 olajvászon - Vatera.hu Kép
Eladó: tubarozsa_2010(1289)
98.5%
Értékelés eladóként: 98.28%
Értékelés vevőként: 99.56%
98.5%
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Jelzett, jobbra lent.  Öreg olaj faroston.  Gyönyörű egy alkotás. Az eladó elmondása szerint EREDETI.

Kölcsön keretben fényképezve.

Eladó a fotón látható festmény , szép falra akasztható állapotban, amennyiben Ön, az alkotáshoz illetve lakásához illő keretben teszi.

Eredetét én eldönteni nem tudom, és nem is akarom,  rá  bízom, a Vatera népes táborára az alkotás sorsát. Jó licitálást.

A festő nevének kiolvasása nem minden esetben pontos, ezért kérem önök is ellenőrizzék.

Más futárszolgálat előre utalással 3 990 Ft /db
MPL PostaPontig utánvéttel PostaPont 2 790 Ft /db
MPL házhoz utánvéttel 2 870 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szolnok
MPL háztól+1170 Ft.

Licitálás - Sznopek alkotása, EREDETI 60x80 olajvászon

3 003 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
95 000 Ft