SZŐNYI PÁL - ALAKTAN - MAGYAR SZÜLÉK, NEVELŐK .... PEST 1846

Termékkód: 2942410070
Látogatók: 28
29 990 Ft
SZŐNYI PÁL - ALAKTAN - MAGYAR SZÜLÉK, NEVELŐK .... PEST 1846 - 29990 Ft - (meghosszabbítva: 2935206485) Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(369)
Kiadás éve: 1846
Idő: 19. század
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült
Műfaj, típus: szakkönyv
Kiadó: Trattner

" A SZERZŐ BECSES AJÁNDÉKA"

Hét-tíz éves gyermekek körül figyelem-ébresztés és erősítés, értelem-fejtés, renddel s kimerítőleg beszélésre szoktatás, emlkezőtehetség edzése, főbeliszámításban gyakorlás, a mértan tanulására előkészítés, s némű rajzolás tekintetébőli használatra. Eredeti modorban készíté --.
Pest, 1846. Trattner-Károlyi. XXXIII + [7] + 199 p. + 1 kihajtható táblázat.

KÖZEPES ÁLLAPOTBAN

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL A 12. KERÜLETBEN. HÉTKÖZNAP 10-14h KÖZÖTT

XB1

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Vásárlás - SZŐNYI PÁL - ALAKTAN - MAGYAR SZÜLÉK, NEVELŐK .... PEST 1846

29 990 Ft