Új Zoraki 906-Td gáz-riasztó pisztoly

Termékkód: 3208857092
Látogatók: 1545

38 990 Ft
Buzsák
Új Zoraki 906-Td gáz-riasztó pisztoly - Vatera.hu Kép
Eladó: xtanakax(3)
Regisztráció időpontja: 2020.08.14.
Márka: Zoraki
Típus/modell: 906

Korszak: 21. század
Állapot: új

Eladó új zoraki gáz-riasztó pisztoly. Egy lövés sincs benne. Dobozával, egy tárral, műszaki kártyával, egy darab új gyöngyvászon öv tokkal Az öv tok ajándék.
Műszaki: 2027. 06.14.
Személyes átvétel 0 Ft /db Buzsák

Kérdező: Miramarlan(2592) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Kedves xtanakax! Kérhetek több fotót a fegyverről, a papírjairól, stb.? Köszönettel - Miramarlan 2022.11.13. 11:08:45
válasz Kedves Miramarlan! Üdvözlöm, rakok fel. - xtanakax 2022.11.14. 17:51:58
kérdés Kedves xtanakax! Köszönöm szépen! - Miramarlan 2022.11.15. 00:05:06

Vásárlás - Új Zoraki 906-Td gáz-riasztó pisztoly

38 990 Ft