Viski János festmény

Termékkód: 3081146639
Megfigyelők: 1
Látogatók: 22
300 000 Ft
Budapest XIX. kerület
Viski János festmény (meghosszabbítva: 3073891523) - Vatera.hu Kép
Eladó: TABDI70(150)
99.34%
Értékelés vevőként: 99.27%
Regisztráció időpontja: 2010.01.02.
99.34%
Termék súlya: 10 kg
Szélesség (cm): 126
Magasság (cm): 97
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
Festő neve: Viski János

Viski János festmény

Viski János:Csata jelenetet ábrázoló festménye.

Mérete:126x97cm kerettel ás 100x70cm fészek méret.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIX. kerület

Vásárlás - Viski János festmény

300 000 Ft